30.09.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хочемо комфортного життя

Ми, інвестори другої черги житлового комплексу «Велесгард», що знаходиться за адресою: м. Вишгород, вул. Ватутіна, 111 (а, б, в), вийшли на мітинг 02.10.2019 р. під стіни Вишгородської міської ради, аби звернути увагу міських депутатів та мера міста на нагальні проблеми нашого комплексу, а саме:
1. Електроенергія
Увесь ЖК «Велесгард» вже більше двох років, з моменту введення будинку в експлуатацію, не підключений до постійного енергопостачання. Забудовник понад рік обіцяє підключення до мережі Обленерго, однак це потрібно робити через сусідній ЖК «Зірковий», на який, зі слів нашого забудовника, немає жодних важелів впливу.
Однак всі сім’ї з маленькими дітьми та інші інвестори ЖК «Велесгард» не винні в тому, що Обленерго в своєму проекті щодо надання електроенергії по вулиці Ватутіна має намір постачати її через майбутню трансформаторну підстанцію, що має бути розташована в ЖК «Зірковий». З цим питанням ми звернулись до мера міста Вишгорода, який напряму може спілкуватися із забудовником — ЖК «Зірковий» та іншими учасниками цього процесу.
2. Теплопостачання 
Увесь ЖК «Велесгард» вже більше двох років, з моменту введення в експлуатацію будинку, не підключений до жодної мережі теплопостачання. Забудовник більше року обіцяє підключення, однак немає жодних документів щодо виділення лімітів газу та інших.
З цим питанням ми звернулись до мера міста, який може напряму спілкуватися з забудовником ЖК «Велесгард» та іншими учасниками цього процесу, і перевірити наявність та коректність документів щодо можливості теплопостачання будинку другої черги ЖК «Велесгард», оскільки наш забудовник не надає жодних документів.
Інвестори ЖК «Велесгард»