29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

3:0 на користь «Чайки»

У неділю, 6 жовтня, в прохолодну похмуру погоду команда «Чайка 2008» провела гру в Чемпіонаті міста з командою «Локомотив», Київ.
Суперник дав бій нашій команді. Не дивлячись на те, що вишгородці досить швидко відкрили рахунок (після прострілу від лінії воріт м’яч зрикошетив від воротаря), в подальшому гра була досить напруженою. Наші нападники не змогли реалізувати безліч гострих моментів. Підводила точність, і воротар киян ставав на шляху м’яча. Залізничники відповідали гострими контратаками. І тут з повним навантаженням вже працювали захисники і голкіпер «Чайки».
У другому таймі обидві команди створювали гострі моменти, але м’яч вперто не йшов у ворота. Гра так і тривала до кінця. Але тут свою роль зіграли заміни і стандарти, які вишгородці відпрацьовують на тренуваннях. Вдала подача з кутового, наш форвард вистрибує вище всіх і головою забиває м’яч у сітку. Часу, щоб врятувати матч, у суперників не залишалося. А тут ще, за мить до фінального свистка, наші хлопці реалізували вихід один на один.
3: 0! І «Чайка 2008» зберігає лідерство у своїй групі!
Юрій ОМЕЛЬЧЕНКО