28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«КВІНТ-А» — на головному старті сезону

У Києві 5-6 жовтня відбувся ювілейний 10-ий міжнародний марафон 10th Wizz Air Kyiv City Marathon, який став наймасштабнішою біговою подією в історії України, зібравши на стартах майже 17 000 учасників із 61 країни світу.
Цього року учасники долали дистанцію оновленим маршрутом, який стартував з точки між дзвіницями Софійського собору та Михайлівського золотоверхого монастиря. Маршрут пролягав через наймальовничіші об’єкти української столиці — Золоті Ворота, Національну Оперу України, НСК Олімпійський та Києво-Печерську Лавру та три мости: Патона, Пішохідний та Північний.
Протягом останніх п’яти років для естафетної команди «КВІНТ-А» (м. Вишгород) Київський міжнародний марафон був і залишається головним стартом всього сезону, підготовка до якого триває від початку весни і аж до дня старту. «КВІНТ-А» (стартовий номер 40428) у складі: Андрій Рудий, Віктор Кухарчук, Владислав Мазунін та Ігор Рубаненко вже четвертий рік поспіль брала участь у корпоративному забігу на дистанції 3х10+1х12,195 Corporate Relay.
У номінації ІТ-бізнесу серед 15 команд перше місце виборола команда Active Bridge (м. Черкаси) з результатом 2 год. 49 хв. 26 сек. Другою, з результатом 3 год. 4 хв. 34 сек., фінішувала досвідчена «КВІНТ-А» (м. Вишгород), випередивши менш ніж на хвилину традиційних суперників — молоду та амбіційну команду SB Tech (м. Київ).
Цьогорічний результат — найкращий час нашої команди за всі п’ять років виступів на Київському міжнародному марафоні, приніс нам загальне 14 місце серед 338 команд-учасниць естафетної гонки.
Віктор КУХАРЧУК