01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Територія IQ у «Дивосвіті»

Image00007

Розпочався творчий сезон у «Дивосвіті», а з ним — і сезон інтелектуальних ігор для шкільних команд району. Осіння серія ігор, як завжди, почалася з інтелектуального квесту «Територія IQ», для якого цього року автори проекту Катерина Караваєва та Інна Заблоцька обрали тему «Цікава школа».
Учасники гри — десять команд школярів — мали подолати 10 етапів квесту, що відповідали певним шкільним предметам. Незважаючи на осінню погоду, грали завзято, боротьба за топові позиції у рейтингу найрозумніших видалася енергійною і запеклою. Головоломок було чимало, цікавинок — вдосталь, нових знань та досвіду — ціла купа, вражень — безліч.
За результатами гри, остаточну крапку в якій поставив підсумковий іспит, команди отримали нагороди. Дипломами «За жагу до перемоги» були відзначені команди Новосілківської ЗОШ І-ІІ ст. та НВК «Синяківський хіміко-технологічний ліцей» — заклад загальної середньої освіти І-ІІ ст.». Дипломи «За добрий результат» отримали команди Козаровицької ЗОШ І-ІІІ ст., Технічного ліцею «НТУУ «КПІ» Вишгородської міської ради, НВК «Вишгородська районна гімназія «Інтелект» — ЗОШ І ст.», НВК «Димерська гімназія — ЗОШ І ст.» та Вишгородської ЗОШ І-ІІІ ст. №1. Найкращий результат показали команди Лютізької ЗОШ І-ІІІ ст., Вишгородської спеціалізованої школи «Сузір’я» та Лебедівської ЗОШ І-ІІІ ст. — у них дипломи «За відмінний результат».
Інтелектуальний ДИВО-клуб зібрався — отже, осіння серія ігор стартувала. До зустрічі на турнірах найрозумніших!

Олена ТИТАРЕНКО, художній керівник ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт»
ФОТО — Ольга ДУМАНСЬКА, керівник гуртка «Школа журналістики»

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006