28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Щоб квітло диво кольорове

У Вишгородській міській організації ветеранів війни, праці і Збройних сил після літнього швидкоплину знову зустрілися у дружньому гурті члени жіночого клубу «Майстриня».
Життєві долі у кожної склалися по-різному, та мудрий вік спонукає організовувати свій вільний час у товаристві таких же активних, небайдужих матерів, бабусь. А жіночий клуб сприяє довірливому спілкуванню, щирим роздумам про сьогодення, пошуку творчих уподобань для змістовного дозвілля. Тож і вирішили змінити назву клубу, тепер це жіночий клуб «Активне дозвілля».
На засідання принесла свої роботи із флористики Людмила Плащевська, яка теж приєдналася до нас. Мов живі цвіли орхідеї, вабили нев’янучими кольорами інші квіти із розмаїтого різнобарв’я літа. Багатьом сподобалося це творче захоплення. Адже виготовлений вправними жіночими руками маленький шедевр може прикрасити будь-який куточок у кімнаті, бути приємним подарунком.
Ідей і творчих планів на подальшу роботу у нас багато, зокрема, проведення персональних виставок робіт. Тож творчої наснаги, шановні трудівниці, для розвитку мистецтва краси і збагачення духовного життя. Щоб не в’яли кольори любові!
Людмила БОЛДИРЕВА,
заступник голови
міської організації ветеранів