08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Вишгород — спортивне місто

Днями в Україні відзначали День фізичної культури і спорту! Це свято є особливим для нашої команди, адже більшість з нас мають пряме відношення до спорту! Ми розуміємо важливість популяризації здорового способу життя, залучення до спорту людей різних поколінь і віку, збереження діючих об’єктів спортивної інфраструктури та будівництва нових, адже за здоровою нацією – майбутнє України.
За нашої ініціативи у рамках проекту «Вишгород — здорове та спортивне місто» було започатковано щорічні змагання серед школярів «Веселі старти», Ярмарок спорту, дозвілля, спортивно-навчальний захід «Безпека на воді», «Зарядка вихідного дня», «Золота Йога» (графік занять у БК «Енергетик»: вівторок — з 14:30 до 16:00, четвер — з 13:30 до 15:00, субота — школа №1, з 8:00 до 9:30).
Бажаємо всім, хто цінує і шанує заняття спортом, міцного здоров’я, миру, добра і щастя, наполегливості і наснаги, удачі та підкорення нових спортивних висот! Нехай принципи олімпійського руху «Швидше, вище, сильніше!» супроводжують вас скрізь і завжди!
Тетяна БРАЖНІКОВА