28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

На футбольному полі — «Типовий Димер»

7 серпня ц. р. на центральному стадіоні Димера відбувся турнір з футболу — «Кубок «Типового Димера». Було досить прохолодно, але завдяки вболівальникам, запеклій боротьбі команд та гарному настрою наш захід можна вважати крутим!
Переможцем «Кубку «Типового Димера» 2019», володарем призового фонду та сертифікатів на відвідування спортклубу «Spacex» стала команда «Сокіл», друге місце виборола» команда «Легіон», бронзові нагороди — «Торпедо» (усі — місцеві). Четверту сходинку зайняла команда «Імпульс» (також смт Димер), яка для заохочення отримала щоденники тренувань від спортклубу «Spacex».
У турнірі взяли участь чотири команди (близько 30 чоловік), вручено 25 медалей.
Кращий бомбардир турніру — Дмитро Солонуха, кращий гравець — Євген Смоловик, кращий голкіпер — Ярослав Напісочний.
Дякуємо всім, хто протягом року замовляв оплачувану рекламу в групі «Типовий Димер» у FB — завдяки цьому ми взяли всі «медальні» та «кубкові» витрати на себе.
Вдячні за допомогу та співпрацю Богдану Батеху, Дмитру Мельниченку, Димерській селищній раді, Димерському будинку культури та Димерському ККП, Катерині Давидовій, спортклубу «Spacex», Дмитру Побідашу, Володимиру Коробкову, Миколі Кожедубу, Ангеліні Дмитриченко, Віталію Провотарю, НВК «Димерська гімназія — ЗОШ 1 ступеня» та всім, хто долучився!
ГО «Типовий Димер»