01.04.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Зустрілися на Говерлі

Минулого тижня здійснив підкорення найвищої точки України — 2061 метрів – гори Говерли. Це було незабутнє сходження, яке вирізнялося надзвичайно позитивними емоціями.
Коли до вершини залишалося метрів 500, відбулася несподівана приємна зустріч із тренером з плавання Анною Головаченко та вишгородським спортивним клубом «Дельфін свім». Після привітань та обіймів Анна вигукнула: «Вишгород!». Діти підхопили її емоцію та одночасно голосно вигукнули у відповідь: «Вишгород! Ура!». Це було просто неймовірно! Всі, хто знаходився в той момент поряд, були приємно здивовані та захоплені тим, що відбувалося.
А коли ми разом дісталися вершини гори, 80 осіб одночасно заспівали гімн України. Це було настільки захоплююче та ефектно, що деякі сторонні люди навіть знімали відео на мобільні телефони.
У сходженні разом із командою «Дельфін свім» взяли участь 75 осіб різного віку! Ще троє — батьки з найменшим «дельфіном», якому лише два роки!
Анна — чудовий високопрофесійний тренер, неймовірний мотиватор для своїх вихованців та оточуючих людей. Під її керівництвом діти регулярно здобувають перемоги на різноманітних змаганнях, а також щороку ходять у гори, їздять на море. Лише цього збірного літнього сезону вони побували у Туреччині, Греції, зробили два заїзди на Азовське море, а також вчергове підкорили Карпати. І з кожним роком охочих долучитися до цієї команди стає все більше.
Був дуже радий нашій зустрічі та пишаюся тим, що наше місто багате на таких талановитих людей та чудових тренерів!
Трохим ІВАНОВ,
заступник міського голови