29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Визначено фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019

Представники оргкомітету національного відбору на Дитяче Євробачення-2019 визначили 10 фіналістів, які змагатимуться за можливість представляти Україну на цьогорічному міжнародному пісенному конкурсі.
До фіналу пройшли:
Валерія Христюк — «I will shine» (м. Переяслав-Хмельницький);
Софія Іванько — «Коли здається» (м. Київ);
Аліса Чиджан — «Новий день» (м. Харків);
Олександр Балабанов — «Power in You» (м. Київ);
Поліна Пісарцова — «My friend» (м. Дергачі, Харківська обл.);
Олександр Зазарашвілі — «Moia MA (Залишені в пітьмі…)» (м. Івано-Франківськ);
Варвара Кошова — «Диво в розмаїтті» (м. Київ);
Марія Ткачук — «Nytochky (Ниточки)» (с. Гатне, Київська обл.);
Ангеліна Тереннікова — «Fly away» (м. Вишгород, Київська обл.);
Євангеліна Замула — «Малю You» (м. Київ).
Послухати пісні та подивитися відеовізитівки фіналістів нацвідбору на Дитяче Євробачення-2019 можна на сайті junior.eurovision.ua.
Членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова зазначила, що практика проведення нацвідбору в онлайн-режимі, запроваджена минулого року через недофінансування, не лише дозволила заощадити кошти компанії, але й зробила участь у конкурсі доступною для ширшої аудиторії.
«Цього року у нас надзвичайно сильний відбір, сильні голоси і багато достойних претендентів. За правилами, ми обираємо лише десятку фіналістів, але насправді юних виконавців, які заслуговують на увагу, — більше. Ми щасливі, що у відборі з’являються яскраві та самобутні артисти, які не бояться виходити за жанрові рамки — зокрема, хотілось би відзначити Валерію Жиркевич із піснею «Лялька». На жаль, її композиція не увійшла в топ пісень за голосуванням журі, але це дуже перспективна артистка. Також вражаючі вокальні дані й артистизм продемонстрували Ярослав Рогальський, Анжеліна Макфарлейн, Марія Андрієвська. Ми дуже сподіваємось побачити цих співаків на сцені музичних проектів Суспільного, адже розвиток дитячого контенту має бути пріоритетом для Суспільного мовника, і ми завжди раді підтримати талановитих дітей».
Нагадаємо, з-поміж десяти фіналістів переможця нацвідбору обиратимуть:
співачка й членкиня правління UA: Суспільне мовлення Олександра Кольцова, українська співачка та представниця України на Євробаченні-2010 Alyosha, співак і композитор Adam, співачка та композиторка Tanya Sha, музичний продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Олександр Стасов, голова делегації Дитячого Євробачення-2019 від України Оксана Скибінська, виконавчий продюсер розважального напряму UA: Суспільне мовлення Станіслав Медведєв.
Фінал Дитячого Євробачення-2019 відбудеться 24 листопада у м. Глівіце (Польща).