Районна організація Товариства Червоного Хреста України за підтримки Вишгородської районної ради започаткувала заняття зі скандинавської ходьби для людей поважного віку у групі «Здорове довголіття».
Підопічні організації під керівництвом професійного лікаря-реабілітолога С. І. Данилюк двічі на тиждень займаються ходьбою, прогулюються мальовничими краєвидами, а також приймають водні процедури на Київському водосховищі.
Для скандинавської ходьби використовуються спеціальні розсувні палиці, які легко підганяються під зріст людини. Унікальність методу в тому, що хребет і колінні суглоби отримують мінімальне навантаження. Під час ходьби з палицями задіяні практично всі м’язи верхньої частини корпусу, які майже не працюють протягом дня, — зокрема, плечового поясу, спини, пресу, грудей. Цей вид фізкультури повертає рухливість і повноцінне життя літнім людям. Підходить у якості щоденного фітнесу тим, хто має граничне перевищення ваги.
Місця у групі ще є. Телефон для довідок: (04596) 5-26-38.
Влас. інф.