01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Фінансування для Пірнівського дитсадка відновлено

Реконструкцію і добудову Пірнівського дитячого садочка буде продовжено.
Цей соціально важливий об’єкт почали розбудовувати ще у 2016 році, однак через відсутність коштів роботи були призупинені. Проте, зважаючи на велике значення цього об’єкта і для Пірново, і для найближчих сіл лівобережжя та попри те, що наразі об’єкти капітального будівництва у Київській області здебільшого «стали на паузу», на останній сесії обласної ради Андрій Пещерін наполіг на розгляді цього питання та виділенні коштів для Пірново. Власне, стосовно будівництва розглядалося тільки два питання — добудова школи у м. Вишневому та Пірнівський садочок.
Депутати перейнялися проблемою і проголосували «за».
Попри це позитивне рішення, за інформацією від Андрія Пещеріна, ризики все ще залишаються. Насамперед, це реорганізація відповідних департаментів Київської обласної державної адміністрації, яка затягнулася у зв’язку зі зміною керівників.
Щодо більшості проектів по області, за які було проголосовано ще у травні, поки що не розпочаті ані тендерний розгляд, ані будівельні роботи. Звісно, на це є й певні об’єктивні причини, але якщо найближчим часом нічого не зміниться, то будівельні роботи можуть стартувати у несприятливих осінніх умовах, і, відповідно, кошти не будуть повністю освоєні.
Втім, і обласний депутат А. Пещерін, і Пірнівський сільський голова С. Книжніков роблять усе для прискорення необхідних процедур — пірнівські діти не будуть кинуті напризволяще.
Влас. інф.