24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Юний плавець із Вишгорода здобув срібну медаль у Баку

Ця медаль стала вже п’ятою для української команди на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі.
Вихованець Вишгородської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи Ростислав Крижанівський виборов «срібло» на ХV літньому Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який з 21 по 27 липня приймає столиця Азербайджану — Баку.
Дистанцію 200 м брасом Ростислав подолав за 2:16.60 хв.
«Ця медаль стала вже п’ятою для української команди на літньому ЄЮОФ. Раніше наші спортсмени завоювали одне «срібло» і три бронзові нагороди у боротьбі. Президент Національного олімпійського комітету (НОК) України Сергій Бубка привітав юного атлета, тренерський штаб, батьків та Федерацію плавання України з чудовим виступом і висловив надію, що цей успіх стане першим кроком і подарує безцінний досвід на шляху до майбутніх олімпійських здобутків», повідомляється на сайті НОК.
Це не перша нагорода Ростислава Крижанівського, вихованця тренера Геннадія Жданова. Цьогоріч у січні Ростислав уже здобув дві золоті медалі на міжнародних змагання Evromeet 2019, які відбулися в Люксембурзі й був визнаний кращим плавцем за балами Fina серед юнаків 2003-2004 р. н.