08.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

День подорожі — 100-й, 13 липня

Ювілейний сотий день подорожі, незважаючи на незначний кілометраж, видався мега- важким. По трасі регулярно — тунелі, які навігатор вів мене обходити горами. У Франції Гугл чомусь дуже погано знає гірські дороги і часто заводить у непрохідні місця. Але про все по порядку.
У Фонтані я зайшов у маленький магазин купити сніданок і відразу посмутнів від цін. Надія залишилась на великі магазини. Горами і серпантинами дістався до гірського села Саорж. Будинки тут, на перший погляд, виглядають як нетрі, але їх розташування на горі і лабіринти вуличок налаштовують на романтичний настрій.
Із Саорж я пішов обходити черговий тунель берегом річки Ройал. Там стрьомно, дороги в деяких місцях практично не було. Продирався через чагарники, пару разів був дуже близько до обриву. Радів, коли повернувся на трасу. Дістався до міста Брей сюр Ройал, і тут випадково зустрівся з хлопцями із Харкова, які подорожують автостопом і сплять прямо на лавочках. Круті хлопці! Було дуже цікаво поспілкуватися. Вони теж були в шоці від мене.
Тут же я знайшов перший великий супермаркет і знову прозрів від цін. Врятувало те, що у мене були чеки на їжу, які подарували французи з хостелу міста Брно. Закупивши французької їжі, рушив далі в гори.
Знову довелося поблукати. Зайшов на чиюсь приватну територію, де на мене побігли дві чималі собаки. Але, дякувати Богу, вони зупинилися на кордоні своїх володінь.
Повністю виснажений, увечері дійшов до міста Соспель, знайшов тут кемпінг і завалився спати. Вже втомився від гір, хотілося моря.
Загальний кілометраж — 3084 км.