20.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Клерико» у Грузії

Яка формула правильного літнього відпочинку для дітей? Море плюс улюблене хобі множимо на веселу компанію і отримуємо незабутній відпочинок! Саме таким чином Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» розраховував свою поїздку до Грузії.
Тікаючи від нашої звичної погоди у спекотне Батумі, діти не могли дочекатись заслуженого відпочинку після важких, довготривалих тренувань. А попереду були запеклі змагання, концерт національного балету Грузії «Сухішвілі», цікаві екскурсії, активні види відпочинку, море, пляжі, а також смачна грузинська кухня.
У рамках Міжнародного фестивалю-конкурсу «Золоте руно» «Клерико» змагався із суперниками з України, Вірменії, Білорусі, Казахстану, а також із відомими дитячими колективами Грузії. Після конкурсу середня група колективу разом із керівниками мали багато переживань, адже суворе журі фестивалю цілий день підводило підсумки, аби оголосити результати. Переживання були марними. У результаті — перші місця та заслужене гран-прі!
Учасники «Клерико» кажуть, що це була найбільш яскрава їхня подорож, але вони не збираються зупинятись на цьому і вже планують поїздки на наступне літо.
За можливість показати свій талант та прославити рідне місто танцювальний колектив дякує батькам дітей, які постійно підтримують їх та беруть участь у житті колективу, а за фінансову підтримку — генеральному директору компанії «Корнерстоун» Сергію Костирку.
«Клерико» біцяє дарувати нові номери та досягати ще більших вершин.
Ми танцюємо для Вас!
Софія МЕЛЬНИК