06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Підкорили Європейський Олімп

13 червня в Україну повернулися команди юнаків та дівчат Вишгородської РК ДЮСШ, які представляли Україну на міжнародному турнірі «EVROFEST-2019» з гандболу серед однолітків 13-14 років у м. Копер /Словенія /. Турнір, однин із найбільших юнацьких змагань у Європі за кількістю учасників і рівнем ігрової підготовки, проводився з 2 по 7 липня ц. р. 27-ий раз.

У першій грі наша команда хлопчиків обіграла команду «LUNG-JING» /Тайвань/ 20:14, потім — «IZOLA» /Словенія/ 19:16, «CYEB BUDAKALSZ» /Угорщина/ 15:10, KN «LABEM» /Чехія / 21:17, а у чвертьфіналі — «HC TATRAN» /Словаччина/ 18:14.
У півфіналі юні вишгородці зустрілися з господарями — «RD KOPER». І хоча спочатку програвали: 2:7, але в підсумку вибороли перемогу: 23:17. А у фіналі в упертій боротьбі поступилися «JURA COMMITTE» /Франція / 17:19 і зайняли 2-е місце.
Дівчатка у своїй підгрупі обіграли «SK TATABANYAI» /Угорщина/ 19:18, «HC BRUCK» /Австрія/ 19:14, «VENNES» /Франція/ 20:12, «RK JUNOR» /Сербія/ 20:15, «TJ SOKOL PORUBA» /Чехія/ 17:12, «HC TATRAN STUPAVA» /Словаччина/ 24:14 і, зайнявши в групі 1-е місце у стиковій зустрічі з переможцем іншої підгрупи — «SKC KUNOVICE» /Чехія/, розіграли першість.
Тут основний час закінчився внічию: 19:19. А по пенальті наші дівчатка вибороли перемогу з рахунком 3:1 і стали ЧЕМПІОНАМИ !
Це другий грандіозний успіх юних гандболісток Вишгорода /після перемоги в минулому році на міжнародній арені в Італії/.
Після Словенії ми вирушили на міжнародний турнір «ATLANT-2019» до м. Приморско /Болгарія/. Тут хлопчики, обігравши команди Ізраїлю, Словаччини і Латвії, у фіналі поступились Болгарії: 23:25 і посіли друге місце.
Дівчаткам довелося грати у віковій категорії U 17, де вони стали бронзовими призерами, поступившись командам Словаччини та Литви.
У цих турнірах юні вишгородці /команда дівчаток: Даша Безкоровайна, Анастасія Распопіна, Катерина Макаренко, Вікторія Комісаренко, Вікторія Курятник, Анна Іванченко, Ксенія Пільгун, Каріна Король, Вікторія Максимович, Софія Васильчук, Тоня Матвійчук, Олександра Троненко; команда хлопчиків: Вадим Булах, Андрій Іваницький, Максим Копанчук, Денис Кузнецов, Микита Підсосонний, Михайло Поплавський, Богдан Філіпенко, Данило Бродюк, Олег Вавелюк /визнаний кращим гравцем турніру в Болгарії/, Андрій Ларін, Артур Котельников, Артур Парчук, Микита Сіренко, Михайло Демидась /отримали багато позитивних емоцій та ігрового досвіду міжнародних змагань і головне — гідно представили Вишгород і Україну на міжнародній арені!
Команди гандболістів РК ДЮСШ висловлюють величезну подяку за надану допомогу меру міста Олексію Момоту, народному депутату ВРУ 8-ого скликання Ярославу Москаленку, директору КП УФКС Олександру Баланюку, а також депутатам Вишгородської міськ-
ради Валентині Парчук, Валерію Виговському, Юрію Колодзяну, підприємцю Сергію Костирку, директору комплексу «Вишеград» Миколі Ковалю, коменданту «Межигір’я» Денису Тарахкотелику і всім небайдужим до організації поїздки і теплого прийому команд, коли ми повернулися до рідного міста!
Євген ЗЕМЛЯНИЙ,
тренер команд гандболістів,
заслужений тренер України