29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пріоритети — велопарковки, тротуари і дитячі майданчики

За кілька останніх тижнів комунальники виконали низку робіт по благоустрою саме дитячих ігрових об’єктів.
Так, було відремонтовано дитячий майданчик по вул. Грушевського, 10. Цей куточок розваг доповнено новими сучасними ігровими елементами. Подібним чином оновлені дитячі майданчики й по вул. Набережній, 4, 6. Реконструкція торкнулася й спортивних та ігрових майданчиків по вул. Кургузова, 3-а, 3-б. Змінився звичайний вигляд на модерновий майданчик і по вул. Кургузова, 4. Подібні роботи будуть продовжуватися й протягом наступних місяців.
За цей період у місті з’явилося п’ять нових велосипедних парковок. Як і в попередній період, продовжувалися роботи по облаштуванню зони відпочинку по набережній Київського водосховища. Це побудова доріжок, установка елементів декору тощо.
Не припинялися й роботи на прибудинкових територіях міста. Зокрема, по вул. Дніпровській, 1 було відремонтовано два тротуари, а по вул. Шолуденка біля будинків № 6-г, 6-в з’явилися додаткові паркувальні автомайданчики. Шляховики уклали два нові тротуари по вул. Київській у межах будинків № 2, 4. Сьогодні ремонтники працюють на реконструкції прибудинкових територій за адресою: Симоненка, 7, 8.
До дощового циклону завершено ремонт покрівлі на будинку № 12 по вул. Київській. Найближчим часом будівельники з’являться на покрівлі будинку № 8 теж по вул. Київській. Тут заплановано замінити старий шифер на сучасний металопрофіль. Також заплановано незабаром замінити зношені водостічні системи на будинках № 2, 4 по вул. Дніпровській.
Було виконано чималий фронт робіт по косовиці бур’янів та газонної трави. Рясні дощі сприяли росту нової зелені, тому розслаблятися комунальники вже не зможуть.
— Дощовий тиждень ще раз вказав на вузькі місця ливневої каналізації, — розповів заступник міського голови Ігор Свистун, — тому ця тема залишається актуальною для комунальників, хоча в цілому система водовідведення справляється з навантаженнями.
Влас. інф.