30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Чому я голосуватиму за Романа Буковського

Вже найближчим часом відбудуться вибори до Верховної Ради України. Вчергове за короткий час українцям потрібно зробити важливий вибір для нас усіх. І це чи не більш відповідальна задача, ніж обрати Президента України. Список кандидатів великий, а шанс обрати достойного — лише один. Особисто я вже визначився та обрав людину, за яку віддам свій голос під час цих виборів. І це — Буковський Роман Володимирович.
Романа Володимировича я знаю не один рік. Можу з впевненістю сказати, що він — людина дії. Я можу з впевненістю назвати його другом дитячого будинку «Любисток», директором якого я є багато років. Як засновник та президент благодійної організації «Благодійний фонд Романа Буковського» протягом кількох років він надавав різноманітну допомогу дитячому будинку. Закупив для вихованців «Любистку» холодильник, електричну плиту, праски, електрочайники. Коли б я не звернувся до нього, одразу отримував позитивну відповідь. При цьому, він людина скромна, не любить афіш. Допомагав багато років, допомагає зараз, отже, можу з впевненістю сказати, що буде продовжувати це робити і надалі, тільки на найвищому державному рівні. Його багаторічні справи, які він робить не «під вибори», а дійсно за покликом свого серця, — найкраще тому свідчення.
Коли приходить до дитячого будинку, завжди легко знаходить спільну мову з дітьми, адже і сам є чудовим батьком двох синів. До того ж, усіляко підтримує талановиту молодь, опікуючись футбольним клубом «Межигір’я», якому він віддає свій час, сили, енергію та любов.
Роман — простий та приємний у спілкуванні. Водночас — людина глибоко ерудована, має дві вищі освіти — економічну та юридичну. Саме такі спеціалісти повинні бути у Верховній Раді.
Важливу роль для мене відіграє й те, Роман Володимирович іде кандидатом від сильної та досвідченої команди Юлії Тимошенко «Батьківщина», для якої пріоритетними питаннями є підняття соціальних стандартів.
Голосуючи за Романа Буковського, я голосую за успішного професіонала, порядного, системного, здатного втілити в життя реальні зміни, яких потребує наше суспільство!
Микола ЖАДАН,
директор дитячого будинку «Любисток»