28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У «Надії» стало затишніше

Цими днями закінчився ремонт у актовій залі приміщення школи для дітей з особливими освітніми потребами «Надія». Школа знаходиться в одному корпусі з дитячим садочком «Золотий ключик». Всього там навчається 37 дітей. Відремонтоване приміщення виконує у школі роль актової зали, за сумісництвом — класу для занять музикою, а також ігрової кімнати.
Попри те, що підлога у актовій залі була пошкоджена і частково зруйнована та спричиняла небезпеку, в ній змушені були займатися діти з обмеженими можливостями. Частина стелі цього приміщення була вкрита грибком. Батьки почали бити на сполох, адже побоювалися додаткових проблем зі здоров’ям дітей.
Спільними зусиллями разом із педагогами закупили частину матеріалів, аби зробити бодай мінімальний ремонт та хоча б візуально оновити приміщення. Але, коли зняли шпалери, зрозуміли, що власними силами нам не впоратися. Тоді звернулися за допомогою до благодійної організації «Благодійний фонд Романа Буковського». І Роман Володимирович відгукнувся на наше прохання. Сьогодні стіни та підлогу в приміщенні оновлено, наклеєно нові світлі шпалери.
Ми дуже вдячні Роману Володимировичу та його благодійному фонду за те, що у вересні дітей зустрічатиме нова, чиста, відремонтована актова зала.
Це для нас маленька, але перемога. Та все ж, сподіваємося ще на одну — мріємо про власне приміщення для школи.
Ініціативна група батьків