08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Клерико» підкорив Грецію

Нещодавно Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» повернувся з ІІ-го Міжнародного фестивалю мистецтв «Зірки Греції». Ця подорож, поки що, була найвіддаленішою для колективу, і до підкорення Олімпійських земель діти та хореографи готувалися довго та наполегливо.
Місто Хоніоті зустріло юних талантів пекучим сонцем, чистим блакитним морем та неймовірною атмосферою Грецького півострова. Діти відпочивали на пляжі, біля басейну, веселилися з аніматорами під час ігор та дискотек, але щомиті пам’ятали про наближення конкурсного дня.
Репетиції проводилися на сцені у самому серці міста, де кожен охочий міг спостерігати за робочим процесом конкурсантів. Репетиція «Клерико» справляла неймовірне враження на місцевих жителів, вони вигукували «вravo!», чим підіймали бойовий дух дітей.
«Клерико» у конкурсній програмі представив три танці, які журі — відомі діячі мистецтв, хореографи проектів «Танцюють всі», «Майданс» і «Танцюю для тебе» — оцінило найвищими балами. Два перших місця та гран-прі фестивалю — така винагорода за важку працю та віддачу улюбленій справі!
Для наших переможців головним призом стали щирі слова від членів жюрі. Амадор Лопес зізнався, що ще не бачив настільки чітко відпрацьованих рухів та неординарних задумок, а Вадим Лященко попросив у хореографів «Клерико» нових постановок, тиснув руки хлопчикам та дякував за отримане задоволення від чисто виконаних ними трюків.
Вишгородський танцювальний колектив «Клерико» вдячний батькам дітей за фінансову підтримку, розуміння та довіру, а також Вишгородській міській раді — за фінансову допомогу.
Ми танцюємо для вас!
Софія МЕЛЬНИК