01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

На першому місці — інтереси пасажирів

На черговому засіданні виконавчого комітету Вишгородської міської ради прийнято рішення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міському маршруті № 2 «вул. Кульчицького — м-в Сади Дніпра». Про це повідомив заступник міського голови Трохим Іванов.
Варто зазначити, що за період «накатки» маршрут користується неабиякою популярністю та має схвальні відгуки серед мешканців міста.
Також виконавчий комітет ухвалив рішення розірвати договір із ТОВ «Авто-Лайн» щодо надання послуг із перевезення на внутрішньоміському маршруті № 1. Фактично, це підприємство ще у січні без жодних попереджень перестало випускати автобуси на маршрут, аргументуючи це відсутністю компенсації за перевезення пільговиків.
«Було створено тимчасову комісію, яка провела низку перевірок щодо дотримання ТОВ «Авто-Лайн» умов, прописаних у договорі. Виявлено низку порушень. Також постійно надходили скарги від мешканців міста. З січня маршрут обслуговує «Вишгородпастранс». Варто сказати, що кількість скарг вишгородців скоротилась до поодиноких зауважень, на які перевізник відразу реагує», — зазначив Трохим Іванов.
Влас. інф.