28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Обрано нового голову ради ветеранів

Минулого вівторка у великій залі адмінбудинку відбулася звітно-виборча конференція міської ради ветеранів. Знаковою подією цього зібрання стало обрання нового керівництва організації.
Так, одноголосно було обрано головою міської ради ветеранів Віктора Миколайовича Бабича. Ця шанована і добропорядна людина відома широкому загалу вишгородців. А новоселам скажемо, що Бабич проживає у Вишгороді з 1961 року, коли батьки — гідробудівельники приїхали будувати Київську ГЕС. За освітою — інженер-автомобіліст. Працював на різних керівних посадах, найдовше очолював навчально-курсовий комбінат тресту «Південатоменергобуд», учбовий центр НПО «Прип’ять» на ЧАЕС. Тобто, досвіду новообраному керівнику — не позичати.
— Вікторе Миколайовичу, на яких пріоритетах Ви зосередите свою роботу?
— Я переконаний, що потрібно посилювати соціальний захист людей похилого віку. Особливо це стосується так званих лежачих. Їх у нас більше шістдесяти. Але це ті, про кого ми знаємо. Насправді їх більше. До них ми будемо направляти волонтерів, благодійників. Також хочу активізувати роботу старших по вулицях. Нам потрібна об’єктивна інформація про людей, про їх життєвий рівень, проблеми.
— Сьогодні найбільша проблема ради ветеранів — відсутність коштів. Як Ви її збираєтеся вирішувати?
— По-перше, найближчим часом проведемо в організації інвентаризацію, розберемося, що є, чого немає. Так, дійсно, відсутність коштів дуже дошкуляє. Ми плануємо більше залучати спонсорів і меценатів, які б могли фінансувати наші заходи, матеріально допомагати незахищеній верстві ветеранів. Головне, щоб усе це відбувалося прозоро і якомога відкритіше. Тоді не виникатиме зайвих питань про цільове використання коштів.
— Ви вже зустрічалися з міським головою Олексієм Момотом. Про що домовилися з очільником міста?
— Олексій Вікторович дуже добре знає наші проблеми і за найменшої можливості допомагає раді ветеранів. Ми обговорили низку першочергових питань, які треба вирішувати. Надалі також будемо практикувати зустрічі ветеранів з міським головою. Цей діалог дуже корисний для обох сторін.
— Тобто, у Вас є підтримка членів організації, спонсорів, міської влади. Залишається засукати рукава і працювати?
— Роботи, труднощів я не боюся. Ще раз усім щиро дякую за підтримку і довіру. Разом — ми сила, і це найголовніше.
Розмовляв Володимир ТКАЧ