24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Пісні «Золотого віку» – у «Перемозі»

Напередодні Дня медичного працівника та Зелених свят народний фольклорний ансамбль «Золотий вік» з Вишгорода побував із концертною програмою у Київському спеціалізованому клінічному санаторії «Перемога».
«Завжди  приємно спілкуватися з глядачами, які налаштовані з тобою на одну хвилю сприйняття прекрасного, знають чимало українських народних пісень і стають співучасниками концертної програми, — коментує подію художній керівник  ансамблю Тамара Шевченко. — Такими глядачами стали минулої п’ятниці медперсонал «Перемоги» та відпочиваючі, серед яких, до речі, — і мешканці Вишгородщини».
«Золотий вік» на запрошення адміністрації санаторію завітав сюди вперше кілька тижнів тому. І відпочиваючі та медперсонал настільки були вражені його виступом, що запросили ще.
Основний репертуар колективу — українські народні та авторські пісні, добре відомі контингенту відпочиваючих — переважно, людям поважного віку. Вони із задоволенням підспівували артистам, долучаючи свої голоси до запальних, веселих чи ліричних творів…
А ще цього разу самодіяльні митці включили в концертну програму вірші, написані учасницею колективу Марією Степурою, та гумористичні твори.
Працівники санаторію та відпочиваючі сердечно дякували аматорам — навіяло доброго настрою, бадьорості та енергії, що так потрібні людям, котрі проходять тут курс реабілітації після хвороб.
«З приємністю відгукуємось на подібні запрошення, — говорить музичний керівник колективу Віктор Туровський. — Адже таким чином не тільки ділимось з глядачами прекрасним, відновлюємо українські традиції, а й допомагаємо людям, як кажуть, «ставати на ноги».
Щоб цей виступ став можливим, до його організації та забезпечення транспортом долучились Вишгородський міський голова Олексій Момот та директор Вишгородського районного територіального центру соціального обслуговування Наталія Рудько. Щиро дякуємо їм за підтримку».
Галина МАКАРЕНКО
ФОТО — автор