06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Перемог у «водників» — багато

Вітаємо дворазових чемпіонів України з веслування на байдарках та каное серед юнаків та дівчат — Арсена Сіденка та Максима Афоніна! Арсен здобув ще й «бронзу» на цьому чемпіонаті, що відбувся 5-9 червня в м. Ковелі. Тренери чемпіонів — Олена Карпухіна та Андрій Козаков.
Чемпіонами Всеукраїнських змагань серед юнаків та дівчат «Вітрила надії» стали Олександра Макарчук та Ярослава Хома, а також Марія Пономаренко та Єлизавета Карпенко — срібні призери змагань, які проходили 26-30 травня у м. Світловодську. Зі спортсменами працюють Валентина Палій та Євгенія Пущинська.
Вікторія Пирогова стала переможницею відкритого чемпіонату м. Києва серед молоді до 23 років із веслування академічного (18-19 травня, м. Київ). Іван Язенок, Максим Кузнєцов вибороли «срібло» перегонів, а Євгеній Шумський, Анатолій Дубницький, Ілля Пономаренко, Іван Кравченко й Ілля Мостенець посіли третє місце. Команди «академістів» готують Володимир Лукошин, Геннадій Дюкарєв, Ганна Бортнік, Віталій Хотянівський та Віра Француз.
Ганна БОРТНІК,
директор ВР ДЮСШ
з водних видів спорту