28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Йдемо на вибори захищати фундамент державності та забезпечити вступ України до НАТО і ЄС — Порошенко

До списку «Європейської Солідарності» увійшли нові обличчя та політики з досвідом і характером: Андрій Парубій, Михайло Забродський, Ірина Геращенко, Софія Федина, Ахтем Чийгоз та інші.
«Європейська Солідарність» — партія Порошенка, яка змінила свою назву. Але за результатами її з’їзду, що відбувся у неділю, можна стверджувати, що змінилася і її суть та викристалізувалася ідеологія.
«ЄС» перестала бути партією лідерського типу і поповнилася яскравими новими обличчями. Водночас, серед тих, хто увійшов до першої десятки для участі у парламентських виборах, є і політики, які неодноразово проявляли свої бійцівські якості.
З «Європейською Солідарністю» на вибори йде спікер Верховної Ради Андрій Парубій. Він — другий номер у списку. Його роль під час Майдану була однією з ключових, а державницька позиція на чолі парламенту не раз була визначальною під час ухвалення важливих для країни рішень. Саме Андрій Парубій сказав, що земля горітиме під ногами у тих, хто зазіхне на закон про українську мову.
Софія Федина — волонтерка, співачка, телеведуча, доцент ЛНУ імені Івана Франка. Її називали голосом львівського Євромайдану. Вона у списку «Європейської Солідарності» під номером п’ять.
Командир медичного батальйону «Госпітальєри», лікар-доброволець Яна Зінкевич теж у команді «ЄС». Зараз Яна, через аварію, у яку потрапив автомобіль батальйону, пересувається в інвалідному візку. З 2014 року вона особисто врятувала більше двох сотень поранених українських солдатів з передової і продовжує допомагати пораненим, попри особисту трагедію.
У десятці партії також Командувач десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенант, Герой України Михайло Забродський. Він командував АТО, особисто брав участь у безлічі боїв та очолював знаменитий рейд українських десантників ворожими тилами протяжністю 400 кілометрів.
Один із лідерів кримськотатарського руху Ахтем Чийгоз з гідністю витримав тортури у російській в?’язниці. Його звільнення домігся Петро Порошенко через турецького колегу – президента Ердогана. Чийгоз теж іде на вибори з «Європейською Солідарністю», як і глава Меджлісу Мустафа Джемілєв.
До першої десятки списку увійшли перша віцеспікер парламенту Ірина Геращенко, ексголова Львівської ОДА Олег Синютка, віцепрем’єр із євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Очолив список Петро Порошенко.
Вступ до НАТО — єдина гарантія припинення війни. А вступ до ЄС – це підвищення рівня життя та технологічний розвиток, переконані у «Європейській Солідарності». Ця політична партія має чітку ідеологію і конкретну мету — вступ до Євросоюзу та Північноатлантичного блоку. Зараз це видається неможливим, але й у безвіз з томосом теж мало хто вірив.
Очистившись від осіб, щодо яких у суспільства та ЗМІ виникали питання, «ЄС» являє собою політичне об’єднання західного типу. Яке не прагне сподобатись абсолютно всім, має свого виборця і свої принципи. І від цього Україна в цілому вже виграла.