28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Нас об’єднує спільна мета

Добігає кінця 2018-2019 навчальний рік – ще один неповторний рік нових звершень, перемог, відкриттів і просто щасливих днів. 1005 школярів Вишгородської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 1, з яких 26 – випускники, разом зі своїми вчителями та батьками підбивають підсумки.
Перша школа – найстарша в місті. Саме її будівельники, учні, випускники, вчителі протягом 57 років беруть участь у написанні історії нашого славного Вишгорода. Шкода, але приміщення школи не відповідає сучасним запитам: нема актової зали, спортивна зала завантажена на 300 %, другі, треті та шості класи навчаються в другу зміну, кількість учнів у класах перевищує допустимі норми. Але, незважаючи на неймовірні труднощі, навчальний заклад намагається з честю виконувати поставлені завдання завдяки високопрофесійному, злагодженому, відповідальному та сумлінному педагогічному колективу на чолі з директором Олегом Тимченком, який 17 років очолює Вишгородську ЗОШ І –ІІІ ступенів № 1. Спільна справа об’єднує вчителів різних поколінь. Молоді педагоги прагнуть оволодіти мудрістю старших, які, в свою чергу, прагнуть бути цікавими для сучасних учнів. Всі разом – і ті, хто віддавав роками знання та серце учням, і молоді педагоги – це сила!
Ніщо так не об’єднує і не згуртовує колектив, як спільні цікаві справи та заходи. Завдячуючи міському голові Олексію Момоту (котрий, до речі, також педагог за освітою) закінчення навчального року стало для нас справжнім святом: вчителі та працівники школи на комфортабельному автобусі, про який подбав міський голова, вирушили на екскурсію до Умані, де знаходиться шедевр світового садово-паркового мистецтва – Національний дендрологічний парк “Софіївка”. Після реконструкції він приваблює новими окрасами: тут облаштували багатоярусний прогулянковий комплекс водоспадів, встановили пам’ятник Софії Потоцькій та засновнику парку Станіславу Потоцькому.
Сподіваємось на подальшу співпрацю з органами місцевого самоврядування. Віримо, що проблеми Першої школи не залишать байдужими ні владу, ні мешканців міста.
Гарного літнього відпочинку колегам, веселих канікул дітлахам, і – в добру путь випускникам!
Алла КІЧА,
заступник директора
з виховної роботи