30.09.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Ростислав Крижанівський – головна надія України на Європейському юнацькому олімпійському фестивалі

Найкращих плавців Київщини 24-25 травня зібрав у Броварах плавальний басейн «Купава». Саме він став ареною для проведення чемпіонату Київської області з плавання серед молоді, юніорів та юнаків.
Боролися за право вважатися кращими регіони, де люблять і розвивають олімпійський вид спорту: Бровари, Біла Церква, Славутич, Вишгород, Бориспіль та Васильків.
 Завітав на обласні змагання підтримати своїх спортсменів начальник Управління фізичної культури і спорту Сергій Тимофєєв, який по завершенню першого змагального дня взяв участь в урочистій церемонії нагородження найкращих.
За особистий вагомий внесок у розвиток плавання та плідну працю з підготовки спортсменів високого класу, професіоналізм та відданість справі він вручив почесну грамоту Геннадію Жданову, тренеру багаторазового чемпіона та рекордсмена України Ростислава Крижанівського (2004 р. н.).
Як завжди, в чудовій формі наш талановитий спортсмен добре відплавав у своїх коронних дистанціях брасом на 100 і 200 м. Але ці змагання для Ростислава швидше як тренувальний процес, ніж боротьба за медалі напередодні найпрестижніших змагань.
Тренерський штаб поділився своїми сподіваннями щодо виступу Крижанівського на найближчих світових стартах. Так, тренери покладають великі надії на Ростислава, який братиме участь у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, який із 21 по 27 червня прийматиме азербайджанська столиця Баку. На цих змаганнях Україна не брала медалі вже років вісім. Але тренери переконані, що безмедальні виступи, навіть золотими нагородами, припинить саме Крижанівський.
ЄЮОФ – це комплексні змагання, що проводяться під патронатом Міжнародного Олімпійського Комітету та Європейських Олімпійських Комітетів (ЄОК) за участю усіх європейських країн раз на два роки. Тож уболіватимемо за нашого спортсмена і сподіватимемося, що під час нагородження призерів у Баку підніметься національний прапор та пролунає державний славень України на честь нашого переможця.
За інформацією sport-koda.org