01.08.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Турнір пам’яті Євгена Коновальця

Євген Коновалець (1891 – 1938) – полковник армії УНР, командант Української військової організації, голова Проводу українських націоналістів з 1927 року. Загинув у Роттердамі (Голландія), відкриваючи поштовий пакет, у якому знаходився вибуховий пристрій, переданий йому агентом радянських спецслужб.
Москва боялася українського націоналізму і її провідника Є. Коновальця. Її метою було не лише не допустити виникнення і поширення мережі ОУН у радянській Україні, але й зламати, знищити ОУН і націоналістичний рух взагалі, адже бачила у ньому основну небезпеку для московсько-совєтського панування в Україні.
На честь Євгена Коновальця і відбувся турнір із настільного тенісу серед юнаків та дівчат трьох вікових категорій – 2005, 2006, 2008 р.р. н. та молодших.
Змагання за особисту першість проходили 25-26 травня ц. р. у м. Києві в спортивній залі «Брейк». Кожна гра тривала до двох перемог одного із суперників.
У результаті напружених поєдинків у віковій групі учасників 2005 р. н. перше місце виборов Назар Замана, срібні нагороди – Гліб Морохов. Восьме місце посів Владислав Железнев, дев’яте – Олена Чернова, 13-те – Настя Крушеницька. Призери відзначені дипломами, медалями, всі учасники отримали пам’ятні сувеніри та солодкі призи.
Поїздка до столиці відбулася за підтримки міського голови Олексія Момота, депутатів міської ради Анатолія Шоки, Володимира Лісогора та приватного підприємця Миколи Коваля.
Валерій СИДОРЧУК,
суддя змагань