29.07.2021

Газета Вишгород. ONLINE

Офіційний сайт газети Вишгород, Новини, архів. ONLINE

Успіхи легкоатлетів

Минулого тижня легкоатлети, вихованці Вишгородської РК ДЮСШ взяли участь у двох визначних подіях — чемпіонаті м. Києва серед юнаків та дівчат 2002-2003, 2004-2005 та 2006-2007 р. н. та чемпіонаті Київської області з легкої атлетики. Для наших юних атлетів ці змагання були відкриттям літнього сезону, і старт видався досить вдалим.
Максим Майоров став чемпіоном м. Києва з бігу на 110 м із бар’єрами та срібним призером у стрибках у висоту, Данило Левченко — чемпіоном із бігу на 60 м із бар’єрами, Дмитро Смикало — бронзовим призером зі стрибків у висоту. У четвірку сильніших потрапили Антон Зароднюк — з бігу на 100 м, Данило Романов — у стрибках у довжину, Аркадій Надаєнко — з бігу на 110 м із бар’єрами.
Якщо на змаганнях Києва спортсмени зустрічалися зі своїми однолітками, то у чемпіонаті Київської області вік учасників був від 2006 р. н. – до дорослих. І хоч знаряддя були застосовані згідно з віковими вимогами, результати зараховувалися в одній загальній віковій категорії. Так, Максим Майоров серед своїх однолітків був першим (із великим відривом), а Аркадій Надаєнко — третім із бігу на 110 м із бар’єрами, але в загальному підсумку Максим — третій, Данило Романов – другий зі стрибків у висоту (показав такий же результат, як і переможець, але поступився спробою) в загальному підсумку та четвертий зі стрибків у довжину з розбігу, Дмитро Смикало потрапив до фіналу з бігу на 100 м.
Можливість виступити випала спортсменам завдяки сприянню директора РК ДЮСШ Миколи Короля (чого, на жаль, не можна сказати про начальника районного відділу сім’ї та спорту).
Іван КАРПИНА