07.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Марафон у Ризі

 

19 травня я взяв участь у престижному марафоні Tet Riga Marathon, який відбувся у місті Ризі. Його учасниками щороку стають найшвидші спортсмени світу, більш як із 80 країн світу, які змагаються за можливість взяти участь у олімпіаді. Цього разу в Tet Riga Marathon одночасно бігло близько п’яти тисяч осіб. Марафон отримав Золоту Марку Міжнародної асоціації федерацій легкої атлетики (IAAF).
Трасу марафону організатори проклали вздовж найкращих краєвидів Риги: обох берегів Даунгави, а також через Вантовий, Кам’яний та Острівний мости.
Окрім неймовірних вражень від дійсно грандіозного дійства, варто відзначити високий рівень організації. Вздовж усього шляху були облаштовані місця, де спортсмени могли освіжитися. На трасі були встановлені башти TET towers, з яких лунала мотивуюча музика, а також робилися професійні фото. Протягом усього шляху бігунів супроводжували мотоцикли із встановленими камерами.
Я був свідком того, як наприкінці 20-кілометрової дистанції кільком спортсменам ставало зле, але не зважаючи на величезну кількість учасників, медики досить оперативно надавали медичну допомогу.
Гордий тим, що мені вдалося встановити три особисті рекорди: 1-й – я пробіг дистанцію 21 км, 2-й – подолав 10 км менше ніж за 60 хв та 20 км – менше ніж за 120 хв.
Разом зі мною участь у марафоні взяла колишня голова Київської обласної ради Ганна Старикова, а також керівник управління правової роботи Київської обласної ради Олександр Колодій.
Трохим ІВАНОВ, заступник міського голови