24.10.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Не забули пом’янути…

На запрошення депутата Вишгородської райради Олександра Тарана ансамбль «Вишгородські зорі» (керівник – Зінаїда Ступак), що діє при Спілці офіцерів м. Вишгорода, 9 травня побував у музеї- меморіалі «Пилява» із концертом, присвяченим Дню перемоги.
Урочистості відкрив Олександр Таран, завдяки якому тут щороку проводиться святкування. Він привітав ветеранів війни і праці, мешканців сіл та гостей зі святом, побажав здоров’я, добробуту і миру в Україні.
Голова Богданівської сільської ради Тетяна Савиченко зазначила, що місцева влада намагається допомагати кожному ветерану війни і праці, самотнім, немічним односельцям. Їх відвідують удома, вітають із святами та ювілейними датами.
Страшні випробування воєнних років озвалися у віршах місцевої жительки Надії Савенок, яка була свідком того часу і нагадала про нього присутнім.
Олександр Таран поіменно назвав місцевих жителів, які загинули у роки Другої світової війни. Їх пам’ять вшанували хвилиною мовчання…
Священик місцевої церкви Богдан Токальський молитвою віддав належне захисникам Вітчизни. На їх честь у травневому небі пролунав трикратний салют.
Діти місцевої школи та учасники дійства поклали квіти до пам’ятника Невідомому солдату.
Дружні оплески підбадьорювали колектив ансамблю «Вишгородські зорі» у їхньому прагненні донести до кожного слухача патріотичний дух минулого, за що жінкам сердечно дякували.
Учасники ансамблю щиро вдячні заступнику голови Вишгородської РДА Тетяні Волотовській за транспорт для поїздки у музей-меморіал с. Пиляви.
Зінаїда СТУПАК