08.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Клерико» – найкращий

Вишгородський колектив «Клерико» нещодавно виборов ще одну перемогу. Цього разу діти підкорювали танцювальні вершини Карпат. Група 6-10 років вперше виїхала на конкурс за межі області, тому це супроводжувалось особливими емоціями та переживаннями не лише діток, батьків, а й керівників колективу.
Буковель зустрів «Клерико» невеликим дощем, напруженим графіком, репетицією, але знайшовся час і для прогулянок, ігор та милування чудовою гірською природою.

4-ий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Таланти Карпат» – це високий рівень професіоналізму учасників, суворе і справедливе журі та чудова організація дійства. Так, цього року під час прямої трансляції конкурсу глядачі могли спостерігати вуличні стилі танцю, естрадну та народну хореографію і навіть балет.
Серед членів журі були відомі хореографи України, співачка М’ята та директор фестивалю Віта Савінська. Розуміючи рівень конкурсу, «Клерико» відповідально готувався – діти плідно працювали на репетиціях, щоб удосконалити вміння та показати Україні свій талант. І старання виявились немарними. Як результат – 1-ше місце у номінації «Хореографічне мистецтво» (естрадний танець), категорія 8-10 років!
Незважаючи на втому після конкурсного дня, діти відвідали концерт співачки М’яти, флешмоб від Вадима Лященка та майстер-клас Олександра Лещенка. Наповнені позитивними враженнями та емоціями учасники «Клерико» неохоче поверталися додому і тепер із нетерпінням чекають наступної поїздки.
За змогу показати свій талант та вкотре прославити наше місто щиро дякуємо батькам вихованців танцювального колективу.
Чекайте нових перемог та досягнень «Клерико». Нам ще є чим здивувати.
Ми танцюємо для Вас!
Софія МЕЛЬНИК