30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Про джерела фінансування та кадрову політику

15 травня голова Вишгородської райради Ростислав Кириченко та депутат Київської облради Андрій Пещерін, побувавши у Вишгородській центральній районній лікарні, обговорили з її керівництвом та працівниками проблеми закладу, а також передали дитячому відділенню невеликий подарунок.
«Разом із Андрієм Пещеріним та благодійною організацією «Молода країна» ми ініціювали акцію «Великоднє диво», щоб зібрати кошти на потреби дитячого відділення, – розповів Ростислав Кириченко. – До акції долучились і ми особисто, і тепер передаємо відділенню мікрохвильову піч».
Головний лікар закладу Іван Клюзко наголосив на проблемах районної медицини. Найперша з них – забезпечення кадрами: «Наша лікарня, без перебільшення, має високий професійний рівень, забезпечуючи клінічну, наукову і практичну діяльність. Але, разом з тим, маємо дефіцит кадрів. Його б не було, якби мали можливість забезпечувати працівників житлом». Погоджуючись із цим, Ростислав Кириченко зауважив, що депутатський корпус має зважити всі нюанси, аби перенаправити кошти на більш затребувані програми.
Депутат обласної ради Андрій Пещерін наголосив, що готовий ініціювати розробку обласної програми підтримки медичної галузі, котра включатиме і забезпечення медиків житлом.
Влас. інф.