24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

У Вишгородському районі запроваджують наставництво

Районний центр соціальних служб для молоді просить зголоситися небайдужих людей взяти шефство над вихованцями інтернатів.
Аби допомогти у підготовці до самостійного життя дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, які проживають у державних закладах опіки, Законом України «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» запроваджено нову форму надання соціальних послуг для дітей такої категорії — наставництво.
Наставник працює на добровільній безоплатній основі. Положенням про наставництво, затвердженим Постановою Кабінету Міністрів від  4 липня 2017 р. № 465, визначається механізм здійснення та ведення наставництва над дитиною, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей.
Той, хто зголосився стати наставником, має надати висновок про стан здоров’я за формою встановленого зразка, довідку про наявність чи відсутність судимості, видану терцентром із надання сервісних послуг МВС, а також успішно пройти курс підготовки у регіональному центрі та отримати висновок про можливість бути наставником над дитиною, яка проживає у закладі. Наставник виконує відповідні обов’язки на території інтернатного закладу, в якому перебуває дитина, за умови попередньої згоди дитини. Між ним, адміністрацією закладу та центром соціальних служб сім’ї дітей та молоді укладається угода.
Якщо Ви небайдужі до долі дітей, які залишилися без батьківського піклування, до дітей, сім’ї яких опинились у складних життєвих обставинах, зверніться до нас за адресою: м. Вишгород, вул. Кургузова, 13, тел. для довідок: (04596) 54 053, (097) 337 59 36. Ми надамо усі необхідні роз’яснення та направимо Вас на навчання  наставників.
Вишгородський районний
центр соціальних служб для молоді
Ілюстрації – з відкритих
інтернет-ресурсів