29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Шкільній родині – процвітання, а країні — миру

15 квітня ц. р. німецька гостя фрау Мюнстер завітала до НВК «ВРГ «Інтелект» — ЗОШ І ступеня». Оскільки вона педагог за фахом, їй цікаво було ознайомитись із навчальним процесом українського закладу освіти. Крім того, громада «Коло друзів» із Айхенау більше як 25 разів приймала у себе під час літніх канікул школярів із Вишгорода, учнів гімназії, які вивчають німецьку й стали переможцями шкільної олімпіади з іноземної мови.
На шкільному порозі гостю тепло зустріли учні — члени шкільного самоврядування «Лідер», які привітали її на українській землі та подарували квіти. З’ясувалося, що німецький педагог знає про реформування освіти у нас в країні, тому їй цікаво було познайомитися з першокласниками НВК. Фрагменти уроків (валеопаузи, читання, гру з пазлами) продемонстрували учні 1-б, 1-є та 2-а класів та їхні вчителі Галина Старкова, Юлія Гічко, Валентина Форостова. Як із давніми друзями зустрілася Ханне-Лоре з Марією Закревською, Ксенією Михайловою та Оленою Оніщенко, ученицями старших класів, які вивчають німецьку мову, а Марія з Ксенією вже встигли побувати влітку в її рідному місті. Саме ці дівчатка провели для гості екскурсію в народознавчому музеї НВК. А згодом до них приєдналися юнаки 9-б класу Павло Шапочка, Антон Стельник, Олександр Даниленко та Дмитро Дем’яненко, разом з якими гостя висадила молоді деревця на шкільній території. Не дивлячись на досить прохолоду погоду, молоді берізки висаджували із задоволенням, домовившись наступної весни висадити ще й яблуні.
Дві години зустрічі пролетіли непомітно, адже усміхнена, привітна та чарівна Ханне-Лоре Мюнстер цікавилася шкільним життям, захоплено спостерігала за дітьми, хвалила їх прагнення до навчання. На прощання гостя побажала усій шкільній родині процвітання та успіхів, а всій нашій країні — миру.
Інна ШУБКО, директор ВРГ «Інтелект»