23.09.2021

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Кілометри танцю

Танець – це рух. До нього не можна доторкнутися, його можна побачити або відчути. Він народжується тут і зараз! Має душу і серце! Він живий, він дихає… Так неповторно, змістовно і щиро рухались на сцені РБК «Енергетик» дівчатка колективу сучасного танцю «Pas de danse» Вишгородського міського центру творчості «Джерело».
Дві групи початкового і п’ять груп основного рівня навчання – діти від 4 до 15 років – півтори години часу кожен танець перетворювали на маленьку виставу.
А загалом репертуар колективу, який вирізняють творчий пошук та величезна любов до танцю, складається з понад двадцяти діючих хореографічних постановок.
Незмінному керівнику «Pas de danse», заснованого у 2009 році, хореографу-постановнику Катерині Барладян вдалося об’єднати вихованців спільним гаслом: «Прагнемо досконалості!». І діти виправдовують сподівання педагога, наполегливо оволодіваючи сучасним хореографічним мистецтвом. Про рівень майстерності колективу свідчать численні перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних та регіональних мистецьких заходах.
Тож і цей виступ гідно оцінили фахівці з Центру творчості дітей та юнацтва Київщини, Національного педагогічного університету імені М. Драгоманова, Київського Національного академічного театру оперети. Заступник директора з навчально-виховної роботи Центру творчості дітей та юнацтва Київщини Алла Радзівілл не приховувала емоцій: «Неймовірні емоційні враження від рівня виконавської майстерності, сценічної культури! Костюми, зачіски, посмішки! Емоційно, динамічно, яскраво! Ми насолоджувались кожним танцем!».
Успіхів і натхнення побажала вихованцям та їхньому керівнику спеціаліст оргвідділу міської ради Катерина Боднарчук.
Директор Вишгородського міського центру творчості Наталія Кисіль, яку зал вітав щирими оплесками, зазначила: “Колектив народжується, щоб рости, і ми бачимо справді високий ріст нашого колективу. Я дуже вдячна за творчу працю Катерині Барладян, дітям, а також батькам, які завжди їх підтримують”.
Гарного настрою всім додали й виступи студії естрадного співу «Helen Solo», її маленької запальної солістки Маші Тамазенко та керівника колективу Олени Єрсак-Касенич, солістки оркестру Національної Гвардії України.
…Кілометри танцю! Океан посмішок! Море позитиву! Нехай усе це буде у колективу сучасного танцю «Pas de danse»!
Валентина ЯКОВЕНКО, методист ЦТ «Джерело»