24.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Всеукраїнський фестиваль ДЮП

4 та 5 квітня в містах Миронівка та Переяслав-Хмельницький відбулися кущові етапи XXVI Всеукраїнського фестивалю юних дружин пожежних, участь в якому взяли 23 команди з усієї Київської області.
Діти і керівники хвилювались, проте були налаштовані рішуче. Перемогти хотіли всі! Учасники гідно тримались на сцені, намагаючись вразити глядачів. І їм це вдалось. Конкурси тривали з ранку і до вечора. Тож наприкінці заходу діти з нетерпінням чекали на оголошення результатів змагань.
Визначити переможця було нелегко. Усі команди були оригінальними, дотепними і талановитими. Але зрештою журі прийняло рішення відповідно до отриманих балів у кожній із номінацій. Тож перемогу отримали: І місця — «Круті перці», команда Миронівського району; «Додай води» – Богуславського району; ІІ — «Запал», команда Обухівського району; ІІІ місце — «Екстрім» – Володарського району;
5 квітня у м. Переяслав-Хмельницькому було обрано таких переможців: І місце — «Коротко і ясно», команда м. Ірпеня; ІІ — «FireFlash», команда Вишгородського району; ІІІ — «Boom» – Переяслав-Хмельницького району.

Ігор РИБЕЦЬ