31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Наші гандболісти – кращі

З 04 по 07 квітня ц. р. у м. Хмельницькому проходив третій етап чемпіонату України з гандболу серед дівчат 2005-2006 р. н. Раніше, у другому етапі чемпіонату, через суддівське свавілля у грі між командами РК ДЮСШ м. Вишгорода і «Стрімкий м’яч» м. Києва (нічия 34: 34), наша команда не потрапила в першу четвірку і була змушена грати в групі «С».
Команда гандболістів РК ДЮСШ м. Вишгорода (директор Микола Король) під керівництвом заслуженого тренера України Євгенія Земляного продемонструвала свої можливості: виграла зустрічі у команд м. Конотопа: 24: 20, Кам’янця-Подільського: 42: 16 та м. Хмельницького: 27: 22.
Вдало зіграли учні спортивного 7-В класу Вишгородської ЗОШ № 1 (директор Олег Тимченко) Анна Соловйова, Карина Король, Дарина Безкоровайна, Вікторія Курятник, Анастасія Распопіна, Діана Рось, Катерина Макаренко, Анна Іванченко, Вікторія Комісаренко. Кожен гравець зробив свій внесок в успішний виступ. Тепер команда починає готуватися до міжнародних турнірів у Словенії «EVROFEST-KOPER» та Болгарії «ATLANT – PRIMORSKO».
Команди дівчаток і хлопчиків РК ДЮСШ щиро дякують голові Вишгородської районної ради Ростиславу Кириченку та в. о. голови Фонду комунального майна району Костянтину Кожанову за наданий транспорт для поїздки на змагання у Мелітополь та Хмельницький, а також начальнику відділу у справах молоді та спорту ВРДА Михайлу Лазареву за підтримку команди.

Ірина ЗЕМЛЯНА