01.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Єднаймося у спільній роботі на благо нашого міста!

Дякую громаді та колегам за довіру і підтримку!

Звіт секретаря Вишгородської міської ради VII скликання Бражнікової Т.О.
про виконання плану роботи Вишгородської міської ради VII скликання за 2018 рік

З 2015 року я виконую повноваження секретаря Вишгородської міської ради та за посадовими обов’язками очолюю конкурсну комісію на заміщення вакантних посад державних службовців і опікунську раду органу опіки та піклування Вишгородської міської ради.
Засідання опікунської ради проводяться раз на місяць напередодні засідання виконавчого комітету Вишгородської міської ради. Впродовж 2018 року опікунською радою розглянуто, зокрема, звернення щодо надання дозволів на укладення договорів дарування, правочинів щодо нерухомого майна, яке належить на праві власності або користування дитині, стосовно позбавлення батьківських прав, визначення місця проживання дитини, встановлення годин зустрічей із дитиною, призначення помічника/опікуна/піклувальника, надання дозволу на проведення виконавчих дій, присвоєння звання «Мати-героїня» тощо.
Важливий напрямок моєї роботи — прийом громадян із різних питань, який я веду постійно, надаючи консультативну та практичну допомогу.
Щодо виконання плану роботи Вишгородської міської ради за 2018 рік. Робота ради у минулому році здійснювалась відповідно до Плану роботи міської ради, затвердженого рішенням Вишгородської міської ради від 30 січня 2018 р. № 35/2, та була спрямована, зокрема, на вирішення соціально-економічних проблем міста, задоволення звернень громадян, уточнення показників бюджету міста та звітування про його виконання за відповідні періоди 2017-2018 року.
Протягом 2018 року було організовано та підготовлено 15 сесій, одна з яких не відбулась внаслідок недостатнього кворуму. Проведено за звітний період 10 чергових та 4 позачергових сесії, на яких прийнято 441 рішення, зокрема — з бюджетних питань, стосовно регулювання земельних відносин, щодо комунальної власності та з інших питань діяльності Вишгородської міської ради.
Питання, які розглядались на сесіях, попередньо вивчались на засіданнях постійних депутатських комісіях міської ради.
Хочу зазначити, що пленарні засідання ради, засідання постійних комісій є відкритими і гласними. З метою забезпечення можливості громади бути присутніми на засіданнях ради та комісій і брати участь в обговоренні питань, що розглядаються, інформація про час та місце їх проведення, а також проекти рішень доводились до відома громади завчасно — шляхом їхнього розміщення на офіційному сайті Вишгородської міської ради.
Проекти рішень, графічні матеріали до них, прийняті на пленарних засіданнях ради рішення розміщуються на офіційному сайті ради, а деякі, зокрема регуляторні акти, оприлюднюються в газеті «Вишгород».
За звітний період, у передбачені законом терміни, були прийняті рішення щодо встановлення місцевих податків і зборів на 2019 рік, рішення про встановлення орендної плати за землю, заслухані звіти про роботу комунальних підприємств, затверджено план діяльності ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затверджено зміни до Положення про громадський бюджет тощо.
Для вирішення соціально гострих питань міська рада неодноразово приймала рішення про звернення до керівництва держави та області, зокрема до Президента України щодо негайного скасування постанови Кабінету Міністрів України про підвищення ціни на газ для населення, до Голови Верховної Ради України А. Парубія та народних депутатів України щодо законопроекту, який передбачає скасування третьої групи єдиного податку, до керівництва держави щодо інституту сім’ї тощо.
Культурно-масові заходи були організовані та проведені в місті згідно із планом на 2018 рік, затвердженим відповідним рішенням Вишгородської міської ради.
Вкотре хочу подякувати всім за плідну співпрацю — міському голові, депутатам міської ради, членам виконавчого комітету, працівникам апарату виконавчого комітету ради, колективам комунальних підприємств та представникам громадськості — за підтримку, розуміння та активну і дієву позицію.
Попереду багато роботи і планів, і я переконана, що ми і надалі будемо спільно їх втілювати у життя на благо міста та нашої Вишгородської громади.

Тетяна БРАЖНКОВА,
секретар Вишгородської міської ради

З повним текстом рішення 49/1 від 07.02.2019, звіту і плану роботи можна ознайомитись на офіційному сайті Вишгородської міської ради.