31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«Що? Де? Коли?» — у «Дивосвіті»

Олена ТИТАРЕНКО, художній керівник Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт»
ФОТО — Ольга ДУМАНСЬКА, керівник гуртка «Школа журналістики» ВРЦХТДЮМ «Дивосвіт», спеціально для «Вишгорода»

26 січня для вихованців, педагогів і батьків Вишгородського районного Центру художньої творчості дітей, юнацтва та молоді «Дивосвіт» був надзвичайно цікавим днем — команди від Зразкової вокальної студії «Візерунок», Зразкової студії сучасної хореографії «Ліберті» та Зразкового творчого об’єднання «Різні Люди» грали у «ЩО? ДЕ? КОЛИ?».

Гра захопила, зацікавила, викликала у всіх бажання продовжувати такі турніри.

Інтелектуальні ігри — це багаторічна традиція «Дивосвіту», але ця гра, на якій виросли багато поколінь, проводилася у нашому Центрі творчості вперше. Гра була дуже азартною, атмосфера — дійсно інтелігентною, але водночас шалено емоційною.

За кількістю правильних відповідей були визначені переможці — команда «Візерунку» (вони і стали володарями спеціального призу «Розумна сова»). Менше на одну відповідь дала команда «Різних Людей» — тож вони другі за результатом. А третіми на умовному п’єдесталі опинилися «Ліберті». Усі команди знавців отримали свідоцтва про присвоєння їм звання гросмейстера інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?».

Дякуємо організаторам і ведучим гри Катерині Караваєвій та Інні Заблоцькій за чудову подію. Величезна подяка і нашим партнерам, які підтримали знавців заохочувальними призами. Приватний підприємець Лариса Мазурова виступила меценатом турніру, преміюваши і переможців, і учасників грошовою винагородою. А школа англійської мови «Say Hello» стала безпосереднім учасником гри — представниці цього закладу запропонували своє питання, за правильну відповідь на нього всі учасники раунду, в якому воно випало, отримали подарунки; найкращих гравців В’ячеслава Тарасюка, Єлизавету Гальміз та Єлизавету Аббасову було премійовано сертифікатими школи на безкоштовні заняття.

Дякуємо нашим лідерам ВРРУС «Up Town» за допомогу в організації ігрового процесу. Наша вдячність усім, хто долучився до цієї події, створював атмосферу, реквізит, допомагав та підтримував.

Сподіваємось, далі буде))).