29.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Хочеш українського — обирай Руслана Кошулинського!

Сина виростив, дім збудував, дерево посадив, окупанта осадив

Народився 09.09.1969 р. у робітничій сімї у Львові. Виріс у спортінтернаті, займався легкою атлетикою, здобув фах «техніка-технолога по приготуванню їжі». Друга освіта — вища юридична. Одружений, має двох доньок і сина.

У ВО «Свобода»  із 1996 р., пройшов шлях від рядового до Голови Секретаріату партії. Має величезний управлінський досвід, ніколи не змінював політичних та ідеологічних орієнтирів. Українська мова — рідна, а проукраїнська позиція — щира і вистраждана роками боротьби проти постсовкових, кучмівських, регіональних кланів та їхніх місцевих посіпак.

У лютому 2014-го, у найскладніший для України час (коли держава залишилася без керівництва та почалися розстріли на Майдані), перебуваючи на посаді віце-спікера Верховної Ради, взяв на себе відповідальність зібрати парламент та забезпечив швидке формування влади. В армії служив у артилерії, тож із початком російсько-української війни (2014) без вагань пішов на фронт — захищати єдність України.

 

Прес-служба Київської обласної організації ВО «Свобода»

16 січня у залі Вишгородського районного Будинку культури «Енергетик» відбулася зустріч з єдиним кандидатом від націоналістичних сил на посаду Президента України — Головою Секретаріату ВО «Свобода», екс-віце-спікером Верховної Ради України VII скликання Русланом КОШУЛИНСЬКИМ. 

Темами спілкування з вишгородцями у кандидата на посаду Президента України Руслана Кошулинського були: стратегічні напрямки наповнення бюджету, справедливий мир на всіх українських землях, національна безпека, єдність нації та перші кроки нового Президента.

Основними інвестиціями в Україну єдиний кандидат від п’яти провідних націоналістичних сил вважає гроші заробітчан з-за кордону (пропонує звільнити такі перерахування від податків для розвитку вітчизняного бізнесу) та виведення коштів з офшорів (олігархи мають платити податки з реальних прибутків). Вимушені переселенці, на переконання Руслана Кошулинського, повернуться додому, коли зі світової мапи зникне загарбник українських Криму і Донбасу — РФ. Національна безпека — це насамперед потужні збройні сили з гідним бюджетом, масовий військовий вишкіл громадян та союзники у Будапештському форматі. Єдність нації, стверджує майбутній український Президент  — це самодостатність, справжня незалежність, а найперше — люстрація олігархів при владі та прийняття низки антимонопольних і антиолігархічних законопроектів (причому голосування фракцій покаже розстановку сил на майбутніх парламентських виборах). Програму захисту українців, якою керується Р. Кошулинський,  написали прості українці, економісти та експерти-міжнародники.

• Кошулинський в YouTube – https://bit.ly/2SKBtPa
• Telegram Кошулинського – https://t.me/koshulynskyy
• Кошулинський у FB: особиста сторінка – https://bit.ly/2CbEJOe
• Twitter Кошулинського – https://bit.ly/2Qtz3Ia
• Кошулинський у FB: публічна сторінка – https://bit.ly/2zVvYGw
• Instagram Кошулинського – https://bit.ly/2PCpaCt