28.05.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Петро Порошенко відвідав Бориспільський академічний ліцей

Новозбудований інноваційний учбовий заклад має навчальні аудиторії та спеціалізовані лабораторії із сучасним обладнанням, багатофункціональним програмним забезпеченням, новочасними дидактичними моделями, приладами і пристроями, лінгафонні кабінети, класи образотворчого та музичного мистецтва, спортивні та хореографічні зали, актову залу зі звуковим та світловим обладнанням, бібліотеку із читальною залою, медичнийблок, їдальню та інтерактивний тир.

Ліцей працює й у форматі інклюзивного центру, зокрема, є спеціально обладнані підйомники і ліфт, туалетні кімнати для осіб з проблемами опорно-рухового апарату.

Петро Порошенко ознайомився з роботою ліцею, оглянув навчальні класи, актову залу, їдальню, поспілкувався з учнями та педколективом, подарував художню літературу для бібліотеки ліцею і принагідно доручив голові Київської облдержадміністрації Олександру Терещуку облаштувати додатковий комп’ютерний клас. «Візит до новозбудованої школи завжди викликає лише позитивні емоції. Ми завжди говоримо про те, наскільки важливо для нас мати високу якість освіти, наскільки важливо турбуватися про школу. Переконаний – витрати на освіту це не видатки бюджету, це – інвестиції в майбутнє держави.

Хочу підкреслити, що змінювати країну — це спільне завдання для всіх українців. Ми маємо мислити нестандартно та інноваційно, щоб змінювати країну разом. Я вірю, що кожен з тих, хто сьогодні вчиться в стінах ліцею стане видатною особистістю, стане громадянином країни, якою він буде пишатися», – зазначив Президент України.