06.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Надходження до бюджетів склали понад 429 млн грн

Джерело: оргвідділ ВРДА

Об’єднані територіальні громади Київської області демонструють перші позитивні результати. Так, у 2018 році надходження до бюджетів ОТГ Київщини області склали 429 млн 121 тис. 700 грн. У порівнянні з 2017 роком відсоток надходження коштів до бюджетів ОТГ збільшився в середньому на 24 %.
Найкращі показники у Студениківській ОТГ, де надходження до бюджету збільшилися на 60 %. На понад 30 % зросли бюджети Медвинської, Дівичківської та Фурсівської об’єднаних територіальних громад. Понад 20 % — Калитянської, Пісківської та Великодимерської ОТГ. Надходження коштів до бюджету Узинської ОТГ збільшилися на 12,7 %, а Тетіївської ОТГ — на 18,1 %.
«У цьому році реформі децентралізації на Київщині буде приділено максимум уваги. Вже маємо доопрацьований перспективний план формування територій громад і в найкоротші терміни будемо його реалізовувати. Спільними зусиллями маємо зробити усе, аби громади об’єднувалися. Аби вони ставали заможними і кожна бюджетна гривня працювала на громаду», — наголосив голова Київської облдержадміністрації Олександр Терещук.
Діаграми — див. на сайті газети «Вишгород»