28.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Запалили вогні на ялинці

Image00001

Вікторія ШМИГОРА
ФОТО — Андрій МАКСІМОВ, «Вишгород»

Танцювальний флешмоб, солодощі, щирі вітання, обійми і відкриття головної ялинки міста — так у Вишгороді святкували День Святого Миколая. Цьогоріч — не за стандартним сценарієм. Було чимало сюрпризів та цікавинок.
Понад 500 вихованців дитячих садочків, шкіл та центрів творчості з ліхтариками у руках створили надзвичайно святкову атмосферу, виконавши запальний танок, до якого міг долучитись кожен, — постарались організатори та хореографи.

Ще одна фішка — кругова сцена, яку звели навколо ялинки, і сюрприз — облаштована фотозона з новорічними композиціями.
З теплими словами вітань до громади звернулися Вишгородський міський голова Олексій Момот, голова Вишгородської РДА Вячеслав Савенок. Привітав вишгородців з новорічно-різдвяними святами і депутат Верховної Ради Ярослав Москаленко. А вогні на ялинці на радість численній дітворі запалив господар свята — Святий Миколай (Роман Микитчик).
Драйву дійству додали барабанщиці зі студіїї «Drum Station», танцювальний колектив «Клерико», вихованці якого й готували учасників флешмобу. А підприємці Світлана Свистун та Людмила Черв’яківська частували дітей запашними домашніми смаколиками.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006