09.06.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

ПОВІДОМЛЕННЯ ініціативної групи з підготовки установчих зборів щодо створення Громадської ради при Вишгородській районній державній адміністрації

 

Установчі збори з формування нового складу Громадської ради при Вишгородській районній державній адміністрації відбудуться 28 січня 2019 року у малому залі засідань адміністративного будинку (м. Вишгород, пл. Шевченка 1, ІІ поверх). Початок зборів о 09.00 годині.

Склад ініціативної групи з підготовки установчих зборів по формуванню нового складу Громадської ради при Вишгородській районній державній адміністрації:

П.І.Б.

Назва організації або органу виконавчої влади, яку представляє

1

Бібіков Ігор Володимирович

громадська організація «Єдність нації» (за згодою);

2

Бурикін Євгеній Вікторович

громадська організація «Київщина-2018» (за згодою);

3

Денисенко Ірина Анатоліївна

начальник відділу організаційно-аналітичного забезпечення роботи голови, внутрішньої політики, преси та інформації апарату Вишгородської районної державної адміністрації;

4

Дулапчій Владислав Іванович

Вишгородська міська громадська організація «Рідне місто» (за згодою);

5

Коротка Світлана Іванівна

Міжнародний благодійний фонд «Народна рада» (за згодою);

 

6

Правдива Ірина Олександрівна

Вишгородська районна організації Товариства Червоного Хреста України(за згодою);

 

7

Руденко Наталія Володимирівна

 

Всеукраїнська громадська організація «Молода країна» (за згодою).

Громадська рада при районній державній адміністрації як постійно діючий колегіальний виборний консультативно-дорадчий орган утворюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996 для забезпечення участі громадян в управління державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики.

Склад Громадської ради буде сформовано на установчих зборах шляхом рейтингового голосування за кандидатури, які добровільно виявили бажання брати участь у роботі Громадської ради. Кількісний склад Громадської ради буде визначено установчими зборами на строк у два роки та  не  може  становити  більш як 35 осіб.

До складу Громадської ради можуть бути обрані представники громадських, релігійних, благодійних організацій, професійних спілок та їх об’єднань, творчих спілок, асоціацій, організацій роботодавців, недержавних засобів масової інформації та інших непідприємницьких товариств і установ, легалізованих відповідно до законодавства України (далі – інститути громадського суспільства). До складу Громадської ради може бути обрано не більше ніж по одному представнику від кожного інституту громадянського суспільства.

Членство в Громадській раді є індивідуальним.

Для участі в установчих зборах необхідно подати заяву, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства.

До заяви додаються:

— рішення керівника інституту громадянського суспільства, якщо інше не передбачено його установчими документами, про делегування представника для участі в установчих зборах, посвідчене печаткою (у разі наявності);

— біографічна довідка делегованого представника інституту громадянського суспільства;

— копії документів, що підтверджують легалізацію інституту громадянського суспільства;

— інформація про результати діяльності інституту громадянського суспільства протягом останніх двох років.

Зразок заяви для участі в установчих зборах розміщено на офіційному веб-сайті Вишгородської райдержадміністрації у рубриці «Громадська рада». 

Документи приймаються ініціативною групою до 28 грудня 2018 року включно (крім вихідних та святкових днів) за адресою: м.Вишгород, пл. Шевченка 1, каб. № 57 (ІІ поверх) з 08.00 до 17.00.

Телефон для довідок: (04596) 22029.