29.01.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Українська класика для талановитих ліцеїстів

Image00002

Влас. інф.
ФОТО — архів Технічного ліцею

До Дня української писемності та мови учні Технічного ліцею НТТУ Вишгородської міської ради змагалися в декламаційній майстерності. З цієї нагоди голова ВО українок «Яворина» (Київщини) Ольга Філюк на запрошення викладачів приєдналась до конкурсної комісії, а також нагородила переможців конкурсу читців виданнями українських класиків. 
Учні віком від 11 до 16 років читали твори сучасних українських поетів та поетів-класиків: Т. Шевченка, В. Симоненка, Л. Глібова, Л. Костенко, а також іноземні — в перекладі на українську. Такий конкурс в цьому навчальному закладі відбувся вперше, і його учасники показали себе неабиякими знавцями творів українських авторів та ще й вразили акторською майстерністю і чуттєвістю.  
«Дні української мови в сучасній Україні актуальні. Надзвичайно важливо, що є колектив небайдужих викладачів і талановитих учнів, які вмить реалізують та активно впроваджують в життя все, що спрямоване на популяризацію і зміцнення українського слова.
У час інформаційних технологій, коли світ наповнений гаджетами, важливо, щоби ви, дорогі діти, не забували справжню цінність і джерело знань – книгу. Тому сьогодні ВО українок «Яворина» передає вам у нагороду видання українських класиків. Навчайтесь, змагайтесь, перемагайте!» — наголосила у вітальному слові Ольга Філюк.
Окреме місце в ліцеї тепер буде для примірника збірки віршів легендарної зв’язкової Романа Шухевича — Ольги Ільків «У тенетах двох закриток» з побажаннями авторки. 
ВО українок «Яворина» щиро вдячне педагогам ліцею — Надії Кирилюк, Вікторії Макарчук, Антоніні Тесленко, Надії Обрізан і директору Ларисі Савчук — за можливість взяти участь у цікавому заході, а також за небайдужість і послідовну активну популяризацію української мови.

Image00001

Image00003

Image00004

Image00005