30.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Солодкі 17!

cler

11 листопада Вишгородському танцювальному колективу «Клерико» виповниться 17 років! Тому у неділю ми радо приймаємо вітання від друзів та прихильників особисто, а також у соціальних мережах. Собі ж як колективу зичимо перевершувати минулорічні здобутки та відкривати нові творчі горизонти, а учасникам — перемог, нових країн, міст та сцен.
Загалом за 17 років на рахунку Вишгородського танцювального колективу «Клерико» близько 100-та Всеукраїнських конкурсів, 50 Міжнародних, з десяток чемпіонатів України та навіть чемпіонат Європи. Лише за цей рік «Клерико»: став золотим чемпіоном у IV турі IV Всеукраїнського чемпіонату з хореографічного мистецтва «ART Dance-2018» і бронзовим чемпіоном у фіналі; здобув перше місце у IDO Ukrainian Open Championship, — володар Гран-прі та І, І, І, І місць IV Міжнародного фестивалю-конкурсу «Зірки Албени», Болгарія; володар Гран-прі та І, І місць Міжнародного вокально-хореографічного конкурсу «Planet Stars!»; лауреат І та ІІ місць Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу «Україна — це ми!»; лауреат ІІІ місця «The Challenge» Ukrainian Championship.
Головне, що творці колективу не планують зупинятись на цьому і вже запланували нові танцювальні подорожі до кінця 2018 року та на літо 2019 року.
П’ять цікавих фактів про «Клерико»: колектив старший на 14 років за наймолодшого свого учасника; за один місяць хореографи проводять понад 150 годин репетицій; віковий діапазон учасників колективу — від 3-ох до 18-ти років; «Клерико» — прізвище чоловіка, який створив Мулен Руж; танцювальний колектив «Клерико» — мрія всього життя Ольги Пінчук.