09.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Сезонні роботи — на фінішній прямій

mer1

Влас. інф.

Серед комунальних будівельних робіт останнього часу на увагу заслуговує широкомасштабна реконструкція прилеглої території до будинку № 10 по вул. М. Грушевського. Сьогодні там триває заміна старих бордюрів, зруйнованого асфальту на подвір’ї, упорядкування стоянки для автотранспорту. Днями цей будівельний майданчик відвідав міський голова Олексій Момот зі своїм заступником Ігорем Свистуном. Було зазначено, що роботи проходять згідно з графіком, навіть із деяким випередженням. Особливо міський голова загострив увагу будівельників на якості робіт.

На завершення асфальтно-бетонних робіт цьогорічного сезону шляховики за ці дні мають ліквідувати вибоїни по основних магістралях міста. А ось масштабне асфальтування завершилося саме на вул. Піщаній. На сьогодні там проїжджа частина зроблена на 70 відсотків. Третину Піщаної було вирішено закінчити у наступному році, коли будуть замінені зношені комунікації, які пролягають саме у цій частині вулиці.
За підсумками весняно-літного сезону, значний обсяг робіт по благоустрою було виконано на території майбутнього парку біля житлового комплексу «Ярославичі». Зокрема, там з’явилися пішохідні доріжки, лавочки, освітлення, дитячий майданчик. Під майбутнє футбольне поле було виконано основу, зроб-лено підпірну стіну, огорожу. Фактично залишилося застелити штучне гумове покриття.
— Прохолода не дозволяє виконати цю роботу найближчим часом, — пояснив заступник міського голови Ігор Свистун. — Тому що якісне склеювання буде лише за наявності 15 градусів тепла, тож ми вирішили завершити футбольне поле вже навесні. Благо, підрядники заздалегідь закупили у Європі гуму, клеї, тому будемо чекати теплих весняних променів.
Фактично фінішував і сезон реконструкції покрівель на багатоповерхівках. Всі дахи на п’яти об’єктах уже вкриті новим металопрофілем, залишилося змонтувати ринви, водовідвідні жолоби тощо.
Перші заморозки не завадять продовжувати видалення сухостоїв і аварійних дерев. Спеціалізована підрядна організація має намір провести цю роботу у другій половині листопада.
У ході підготовки до зими були законсервовано два міські фонтани, системи поливу. Вже найближчим часом комунальники мають закупити на автодороги міста 1200 тонн солі. Техніка, яка має ліквідувати снігові замети, теж уже готова до роботи.
Із пониженням температури на першому плані у комунальників було забезпечення теплом усіх будинків міста — своєчасно і якісно. Втім, були деякі проблеми по окремих будинках. Сьогодні ще існують ускладнення на окремих стояках, де влітку самодіяльні майстри понакручували у свої квартири додаткові теплоносії і водночас позбавили сусідів цього тепла. По таких під’їздах тепер доводиться приводити до проектної норми всю існуючу систему.
За кілька тижнів має відбутися останнє у цьому сезоні — відкриття оновленого дитячого майданчика по пр-кту Т. Шевченка, 5. А ось нові котловани невдовзі з’являться, як це не прикро, на Галявині казок. Це продиктовано необхідністю прокласти колектор від нового дитячого садочка по вул. Шкільній. Утім, навесні комунальники обіцяють повернути скверу його первісний образ.
Приділялася увага й ліквідації стихійної торгівлі по проспекту Т. Шевченка. Насамперед, проводиться роз’яснювальна робота з продавцями, яким рекомендовано переїхати на новий ринок, де їх очікує 30 безкоштовних місць.
Таким чином, можна констатувати той факт, що під завісу погожого сезону комунальному сектору міста вдалося реалізувати абсолютну більшість запланованих обсягів. Тепер будемо чекати перших погожих днів весни вже 2019 року.

Image00001

Image00002

Image00003

Image00004

Image00005

Image00006

Image00007

Image00008

Image00009

Image00010

Image00011

Image00012

Image00013

Image00014

Image00015

Image00016

Image00017

Image00018

Image00019

Image00020

Image00021

Image00022

Image00023

Image00024