??Наступний рік на Київщині оголошено роком дитини. Про це сьогодні, 6 листопада, повідомив голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Терещук під час розширеної наради з оперативних питань за участю керівників структурних підрозділів облдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади Київської області.
«Наступний рік я хочу оголосити роком дітей-сиріт. Це категорія людей, яка незахищена. В обласній програмі гроші були виділені лише на допомогу та покращення житлово-побутових умов. Тому це питання буде винесено на засідання сесії обласної ради», – наголосив очільник Київської ОДА.
??За словами Олександра Терещука, наразі серед пріоритетних питань у роботі Київської ОДА та керівників обласних служб – готовність усіх служб області до роботи в осінньо-зимовий період. Зокрема, вчасне проходження опалювального сезону, підготовка автомобільних доріг загального користування області до експлуатації в осінньо-зимовий період та готовність транспорту.
??Крім того, найближчим часом буде вирішуватися питання щодо відшкодування проїзду пільговим категоріям громадян, створення додаткових маршрутів задля розвантаження ліній перевезень та інші.