31.03.2023

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

«РІЗНІ ЛЮДИ» — переможці «Театрального форуму»

 Image00001

Олена ТИТАРЕНКО, художній керівник ЦТ “Дивосвіт”
ФОТО – автор, спеціально для “Вишгорода”

Вистава «PROsto_читаємо_КАЗКИ» зразкового творчого об’єднання «Різні люди» Вишгородського районного Центру художньої творчості «Дивосвіт» ще у минулому творчому сезоні отримала кілька найвищих нагород всеукраїнських театральних фестивалів. Початок нового сезону також став успішним для юних акторів. На осінніх канікулах «Різні Люди» взяли участь у двох театральних фестивалях — і знову отримали найвищі відзнаки.

27-28 жовтня відбувся XVIIІ Всеукраїнський фестиваль аматорських театрів «Театральний форум». У фестивалі взяли участь театральні колективи з різних областей України, було представлено 27 вистав різного формату. Артисти різного віку — від дошкільнят до студентів — приїхали з Київської, Черкаської, Харківської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Дніпропетровської областей. Тут були театри і з маленьких містечок, і з великих — Київ, Харків, Дніпро. Найбільше — дитячих театрів із позашкільних освітніх закладів.

«Різні Люди» вже кілька років поспіль були учасниками і переможцями цього фестивалю. І цього року їхня вистава стала переможцем — І місце серед дитячо-юнацьких театрів. Крім того, дипломи за кращі акторські роботи отримали В’ячеслав Тарасюк та Євген Бісовецький.

А 30 жовтня виставу «PROsto_читаємо_КАЗКИ» юні артисти грали у фіналі обласного фестивалю дитячих театральних колективів «Театральні обрії» на сцені Київського академічного обласного театру ім. П. Саксаганського.

І знову найвища нагорода — Гран-прі фестивалю. Цього разу журі відзначило акторську роботу Марії Сербиної — вона отримала диплом як найкраща актриса.

Тож вітаємо юних акторів-аматорів та їхнього керівника, автора сценарію і режисера вистави Олену Титаренко з новими перемогами!

Image00002

Image00003

Image00004