09.12.2022

Вишгород Газета ONLINE

Вишгород – офіційний сайт газети, новини сьогодні, архів. ONLINE

Перший транш на проекти з енергоефективності

1

Марина МЕЛЬНИК,
перший заступник Вишгородського міського голови

Наприкінці жовтня відбувся дводенний візит до Айхенау офіційної делегації Вишгородської міської громади. Проект «Партнерство з містами України» повністю фінансується компанією «Engagement global», тож квитки на літак, проживання, робочі зустрічі та оглядові екскурсії до аббатства Еттал і Мюнхена не коштували нашому міському бюджету жодної копійки.

Вишгородський міський голова Олексій Момот, перший заступник міського голови Марина Мельник, заступник міського голови Ігор Свистун, начальник фінансово-бухгалтерського відділу міськради Ігор Мирієвський, начальник оргвідділу Олена Глава та спеціаліст Катерина Боднарчук, член міськвиконкому Віталій Пироженко взяли участь у засіданнях двох робочих груп.
Обговорювали формат співпраці наших міст-побратимів на теренах енергозбереження, фінансових і соціальних питань. Ішлося про формування та розподіл бюджетів, контроль за надходженнями, реалізацію грантових програм німецького уряду, а також про молодь, культуру, спорт, освіту (зокрема — інклюзивну), медичне обслуговування (зокрема — співпрацю з Міжнародним Червоним Хрестом).
Досягнуто кілька попередніх домовленостей. Так, між сторонами було відпрацьовано механізм виділення першого траншу коштів на проекти з енергоефективності у м. Вишгороді. У рамках культурного обміну у наших вишгородських майстринь з’явилася можливість уже наприкінці 2018 року взяти участь у традиційному Різдвяному ярмарку в німецькому місті-побратимові Айхенау. А наприкінці квітня 2019 року мають відбутися товариські зустрічі футбольних команд спортивних клубів Айхенау і Вишгорода.
Тож далі — буде.

3